Pedagógusaink
A nevelők beosztása
Osztályfőnökök:
1.osztály: Karczag Zsuzsanna 2.osztály: Tanicsár Sándorné 3.osztály: Vashegyi Petra 4.osztály: Csizmár Éva |
5.osztály: Kiss Rita 6. osztály: Váraljai Dávid 7. osztály: Turcsányi Gáborné 8. osztály: Kovács Gergely |
Szaktanárok:
Név |
Végzettség |
Tantárgyak |
Csizmár Éva |
tanító, |
magyar nyelv és irodalom matematika környezetismeret ének-zene vizuális kultúra technika, életvitel és gyakorlat testnevelés |
Hollóné Bellér Mária |
magyar – ének szakos tanár |
magyar nyelv és irodalom ének-zene /ÓRAADÓ/ |
Karczag Zsuzsanna |
tanító - természetismeret műveltségi terület, osztályfőnök, szakvizsgázott pedagógus - közoktatás vezető, |
magyar nyelv és irodalom természettudomány |
Kiss Rita |
angol nyelv és etika szakos tanár |
angol nyelv digitális kultúra vizuális kultúra |
Kocsik Tiborné |
tanító - könyvtár szakkollégium |
matematika testnevelés vizuális kultúra |
Kovács Gergely |
okleveles mérnöktanár |
matematika testnevelés kémia fizika |
Miller Barbara Ani |
gimnáziumi érettségi egyetemi hallgató magyar – angol szakon |
magyar nyelv és irodalom vizuális kultúra technika és tervezés testnevelés |
Szekeres Éva |
tanító - magyar nyelv és irodalom műveltségi terület, okleveles hittanár - nevelő tanár, szakvizsgázott pedagógus - közoktatás vezető, |
magyar nyelv és irodalom vizuális kultúra |
Tanicsár Sándorné |
tanító – könyvtár szakkollégium, szakvizsgázott pedagógus - közoktatás vezető, |
magyar nyelv és irodalom matematika testnevelés vizuális kultúra ének-zene |
Tóth Eszter |
gyógypedagógus, |
BTMN fejlesztés technika és tervezés |
Turcsányi Gáborné |
hittanár - nevelőtanár |
hittan ének-zene |
Váraljai Dávid
|
földrajz - történelem szakos tanár, |
történelem természettudomány hon és népismeret földrajz biológia digitális kultúra testnevelés |
Vashegyi Petra |
tanító - informatika műveltségi terület |
magyar nyelv és irodalom matematika ének-zene vizuális kultúra technika és tervezés testnevelés digitális kultúra |
A nevelők megbízatásai:
Csizmár Éva |
alsós munkaközösség vezető, LEP koordinátor |
Fuchsz Róbert |
rendszergazda |
Karczag Zsuzsanna |
igazgatóhelyettes, KRÉTA felelős, LEP koordinátor |
Kovács Gergely |
teremtésvédelmi referens |
Szekeres Éva |
igazgató, cigánypasztorációs felelős |
Tanicsár Sándorné |
tankönyv felelős, könyvtáros, Útravaló program koordinátora |
Tóth Eszter |
GYIV felelős |
Turcsányi Gáborné |
felsős munkaközösség vezető, Karitász felelős |
Váraljai Dávid |
munkavédelmi felelős, mérési koordinátor |
Vashegyi Petra |
DÖK vezető |
Óvoda:
Név |
Beosztás |
Megbízatások |
Bódi Józsefné |
óvodapedagógus |
|
Encziné Németh Erzsébet |
óvodapedagógus |
|
Kiss Ida |
dajka |
|
Majoros Zoltánné |
óvodapedagógus |
|
Székelyné Kovács Katalin |
óvodapedagógus, tagintézmény-vezető |
|
Varga Vivien |
dajka |
|